Serwis

   Doskonale wiemy, że nie wszystko jest wieczne, każde urządzenie wymaga regularnej konserwacji, może także ulec awarii. Dlatego też oferujemy serwis klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom przeglądy gwarancyjne, konserwatorskie oraz pogwarancyjne. Ponadto, na terenie Warszawy, zapewniamy interwencje awaryjne – reagujemy natychmiast na takie zgłoszenie. Wszelkie serwisy, naprawy i konserwacje prowadzone są przez doświadczony zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach.

Nasza specjalność to: naprawa i serwis klimatyzacji, układów chłodniczych, instalacji wody lodowej oraz wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej.

 

W zakresie naszych usług mieszczą się:

  • stała obsługa serwisowa;
  • przeglądy okresowe urządzeń;
  • naprawy i remonty urządzeń i instalacji;
  • naprawa szaf klimatyzacyjnych, klimatyzatorów Split, systemów VRV (VRF);
  • regulacja systemów i naprawa agregatów wody lodowej;
  • naprawa sprężarkowych układów freonowych.
Niezależnie od tego, czy Twoja instalacja zmaga się z małą usterką czy poważną awarią, firma Decomf w ramach stałej obsługi poradzi sobie z każdą sytuacją! Naprawa i serwis klimatyzacji to usługi świadczone nie tylko na terenie Warszawy, ale również pobliskich okolic. Dostępne w ofercie przyszłościowe rozwiązania w postaci urządzeń chłodniczych ograniczają do minimum czynności konserwacyjne, co zwraca uwagę na trwałość jednostek wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Warto pamiętać, że nawet prawidłowo zamontowane urządzenie chłodnicze nie będzie funkcjonowało bez regularnych działań konserwacyjnych. Firma DECOMF nie tylko świadczy usługi związane z diagnozą, ale również serwis wentylacji od renomowanych marek. W skład kompleksowej oferty wchodzą również przeglądy okresowe, a także naprawa i opieka gwarancyjna i pogwarancyjna.

Chcemy, żebyś przez lata cieszył się sprawnie i efektywnie działającą klimatyzacją oraz wentylacją w swoim domu lub biurze. Sprawdź nasze usługi i zobacz, dlaczego warto nam zaufać!