Sprzedaż i montaż klimatyzacji

Zadbaj o komfort w Twoim domu.

Chcesz zadbać o doskonałe środowisko w swoim domu lub mieszkaniu, tj. komfortową temperaturę i wilgotność oraz oczyszczone powietrze? Firma DECOMF oferuje sprzedaż klimatyzacji na terenie Warszawy i pobliskich okolic. W ofercie dostępne są sprzęty wysokiej jakości pochodzące od renomowanych marek. W cenę zakupu wliczony jest montaż klimatyzacji zarówno w budynkach usługowych, jak i w domach jednorodzinnych.

Klimatyzacje typu split i multi-split

Chłodną aurę podczas upałów można otrzymać dzięki specjalnym urządzeniom, które warto dostosować do indywidualnych preferencji oraz wielkości budynku. DECOMF to firma, która zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem. Aby zapewnić optymalne działanie instalacji, konieczne jest dobranie odpowiedniego systemu. W ofercie znajdują się urządzenia split, które charakteryzują się wysoką wydajnością chłodzenia, a także modele multi-split, które umożliwiają ochłodzenie kilku pomieszczeń naraz.

Serwis klimatyzacji w Warszawie

Oprócz doradztwa, sprzedaży i montażu firma DECOMF specjalizuje się w serwisowaniu urządzeń chłodniczych oraz wentylacyjnych, które wymagają regularnej konserwacji. W przypadku oferty serwisowej klient ma zagwarantowane przeglądy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Dodatkowo na terenie Warszawy i bliskich okolic możliwe są interwencje awaryjne związane z zepsuciem się instalacji mechanicznych. W zakresie kompleksowych usług firmy mieści się nie tylko okresowy przegląd, ale również stała obsługa serwisowa.

Dobór klimatyzatorów

Oczywiście zanim dojdzie do sprzedaży urządzenia chłodzącego, warto przyjrzeć się dostępnym opcjom. W ofercie DECOMF dostępne są produkty od renomowanych marek dzięki którym zaoszczędzisz na wykorzystywanej energii. Nowoczesne urządzenia umożliwią Ci elastyczny montaż dopasowany do specyfiki pomieszczeń.

Jeżeli chcesz zamontować urządzenie chłodzące w biurze lub domu, koniecznie zgłoś się do naszej firmy! Nie tylko zajmujemy się sprzedażą, ale również doradztwem, serwisem oraz wyceną urządzeń.

Zainwestuj w dobrej jakości klimatyzator renomowanej firmy, który posłuży Ci przez długie lata.

KLIMATYZACJA

SERWIS

REKUPERACJA

POMPY CIEPŁA

Tylko teraz! Wybrane produkty -10%